MELSA

  • Tasarım
  • Mobilya
  • Dekorasyon
  • Mimarlık
  • Ankara

Hakkımızda

Melsa Tasarım & Mobilya, “Kişiye Özel Tasarımlar” fikrinden yola çıkarak kurulmuş bir tasarım ve mobilya üretim firmasıdır.

Üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda, teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını sürekli artırarak proje bazlı mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynamıştır. Belirlenen büyük hedeflere ulaşabilmek üzere alt yapısına önemli yatırımlar yapan Melsa Tasarım & Mobilya ürünleri, Ankara Sitelerde bulunan üretim tesislerimizde en son teknoloji kullanılarak, modern bir anlayışla üretilmektedir.

Global bir marka olma yönündeki hedefleri doğrultusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Melsa Tasarım & Mobilya, üretimden dağıtıma kadar her sürecin elektronik ortamda takibini sağlayan güçlü bir elektronik alt yapıya sahiptir.

Yaşam stiline uygun mobilya ve dekorasyon ürünlerini beğeninize sunuyoruz.

Fonksiyonel tasarımlar, estetik ile birleştirilip kullanıcı beğenisine sunulmaktadır. Modern hayatın tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılan tasarımlara kullanıcı tarzını ve kişiliğini yansıtmayı amaçlamaktadır.

Ürün çeşitliliği, tasarım ve malzeme farklılıklarıyla kombine edildiğinde kullanıcılara sonsuz alternatifler sunmaktadır.

Melsa Tasarım & Mobilya, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmek ve farklı çözüm önerileriyle kullanıcı beklentilerini karşılayabilmek üzere, gelişen teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri takip etmekte ve bunları ürünlerine yansıtmaktadır.

Çalışma sürecimiz en son teknolojik makinalarla ve yaratıcılığımızla siz müşterilerimize en güzeli sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle, güler yüzlü ve işinin ehli personelimizle size hizmet vermekteyiz.

Firma sahibi 2005’den günümüze önemli firmalarda proje müdürlüğü, üretim müdürlüğü ve fabrika müdürlüğünde yaşamış olduğu tecrübelerini, siz değerli müşterilerine aktarmaktadır. Ayrıca kuruluşumuzda emeği geçen Devrim Fidanay ve Ahsen Erat’a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımla

Metin Gökkoyun